не втрачай час
Заповніть форму та отримайте
оцінку вартості послуги

Послуги клінінгової компанії

Клінінгова компанія – IZUMRUD-CLEANING: професіоналізм, гарантія якості, педантичність і відповідальність за порядок у Вашій квартирі. У службу по прибиранню найчастіше звертаються домогосподарки, ріелтори, орендарі квартир, будівельні компанії і ми готові допомогти всім. Наша компанія дорожить кожним клієнтом, і ми готові вирішити будь-яку проблему з забрудненнями в поставлені терміни.

У Києві наша компанія працює більше 3-х років. За цей час ми виконали понад 4000 об’єктів різного рівня складності – прибирання після пожежі, чистка знімальних павільйонів, будинки понад 4000 м2, елітні квартири або проста допомогу домогосподаркам, які цінують свій час і краще проведуть його з дитиною, або чоловіком в кіно, ніж на брудної кухні. Для нас не буває нездійсненних завдань, поки інші клінінгові фірми злякаються відповідальності за тяжкий об’єкт – ми в цей час приймемо виклик, щоб в черговий раз довести самим собі свої можливості, і довести Вам – що в Києві залишилася клінінгова компанія, готова впоратися з будь-якою, здавалося б, непосильним завданням.

Наші клієнти

Ми надаємо клінінгові послуги компаніям будь-яких розмірів та діяльності

Що входить в прибирання?

Стіни та стеля

Очищуємо стелю та стіни від пилу після ремонту

Батареї

Очищуємо батареї, радіатори по опалювальні пристрої

Вікна та рами

До блиску відмиваємо вікна та рами, знімаємо плівку

Освітлювальна техніка

Прибираємо пил з освітлювальної техніки

Сентехніка

До блиску натираємо всю сантехніку, видаляємо наліт

Кухня

Прибираємо жир з абсолютно усіх поверхонь

Усі меблі

Витираємо пил та наносимо поліроль на усі меблі в приміщенні

Плінтуси та підлога

Очищуємо абсолютно всі види підлоги

Професійне прибирання (клінінг) в Києві

Часто ми чули такі проблеми від клієнтів:

 • «Відпочивав, поки дружина приїхала на відпочинок і потрібно прибрати будинок 400 м2 за ніч»;
 • «Через два дні приїжджає дочка з іншої країни і потрібно прибрати 1000 м 2 після ремонту»;
 • «Забираю дружину з родильного будинку і потрібно, щоб в квартирі не було і смітинки»;
 • «Завтра приїжджає дуже делікатний посол іншої країни і потрібно, щоб все блищало»

– і безліч інших подібних завдань – з якими наша клінінгова служба впоралася без проблем і клієнти зверталися до нас не один раз.

Професійні клінінгові послуги від компанії Izumrud-cleaning

У пошуках компаній, іноді ставати важко вибрати гарну (в Києві) клініновую компанію, на клінінг ціни практично однакові, а визначити компетентність спеціалістів по телефону буває непросто. Будь-яка служба прибирання буде розповідати Вам свої переваги, але так і не дізнається, яке дійсно стоїть завдання. Клінінгова компанія з прибирання ІЗУМРУД-КЛІНИНГ першочергово з’ясує конкретну проблему і зробить на неї акцент. Наші очевидні переваги перед іншими компаніями:

 • Беремо відповідальність на себе;
 • Працюємо офіційно, за договором;
 • Строгий відбір і контроль персоналу;
 • Власна школа навчання клінерів;
 • Присутність менеджера на кожному об’єкті;
 • Екологічно чисті засоби для прибирання;
 • Професійне обладнання для прибирання;
 • Використання професійного інвентарю;
 • Доступні середньоринкові ціни;
 • Лояльність і націленість на довгострокові відносини, а не разовий прибуток;
 • Гнучка система знижок постійним клієнтам;
 • Ви завжди зможете з нами домовитися;
 • Вирішимо будь-яке завдання в поставлені терміни;

Якщо Вам потрібна клінінгова компанія, спочатку переконайтеся в компетентності фахівців і менеджера, відповідального за якісне виконання обов’язків. Запитайте про гарантію, договір, хімію, персонал і що включено в прибирання? Ви побачите, скільки підводних каменів може ховати недобросовісна клінінгова служба в Києві.

Клінінгові компанії в Києві – ціни на послуги

Якщо, в першу чергу, при виборі компанії Ви орієнтуєтеся на ціну, то Вам варто дізнатися деякі деталі, щодо формування ціни. Будь-яка клінінгова служба в Києві може формувати ціни по-різному. Вартість прибирання залежить від ступеня забруднення, кількості співробітників компанії, задіяних на об’єкті, кількості необхідної хімії та інвентарю. Не обирайте за дешевою ціною, забрати Ваші гроші може кожен, але чи буде обрана клінінг компанія в Києві нести відповідальність за об’єкт? Якщо Ви продзвонили 3 компанії і середня ціна становила 2500 гривень, а одна компанія називає 1000, то варто задуматися – на чому економить компанія? На персоналі? На хімії? Або на якості послуги. Якщо Ви коли-небудь вирішите скористатися послугами непрофесійної компанії, то самі переконаєтеся.

Замовити прибирання з гарантією і без ризику Ви можете у нас, наша клінінгова компанія (прибирання квартир, приміщень, будинків) несе відповідальність за приміщення своїх клієнтів. І ми не покинемо об’єкт, поки Ви не будете задоволені. Здійснюючи клінінг в Києві, ми завжди надаємо чесні і відкриті ціни без доплат. Бувають випадки, коли менеджери інших компаній називають одну вартість по телефону, а після здачі об’єкта «виникають труднощі» і потрібно доплатити чималеньку суму. Або ж, тільки коли бригада почала клінінг в Києві у Вашій квартирі – Ви дізнаєтеся, що половина речей не входить у вартість і потрібно окремо доплатити за миття вікон, окремо за чистку плити всередині, окремо за мікрохвильовку і т.п.Ми ж відразу озвучуємо ціни за повний комплекс – прибирання клінінг має на увазі в собі ВСЕ: починаючи від вікон і стін, і закінчуючи плінтусами і вхідними дверима.

Якщо Вам потрібне прибирання в Києві або області, зателефонуйте прямо зараз і Вас ощасливить той факт, що Ваше приміщення буде прибирати найкраща клінінгова компанія міста.