Щоденне прибирання квартири

Всі ми знаємо, як важливо підтримувати чистоту і порядок в квартирі, але робимо це по-різному. У сучасному ритмі життя, не кожна домогосподарка може приділяти достатньо часу для прибирання: сім'я, робота, відпочинок - і як же тут дістатися до прибирання?

На щастя, є професійні клінінгові компанії, які можуть взяти на себе цю частину роботи і забезпечити Вам багато додаткового часу, який Ви можете витратити з більшою користю для себе і свого здоров'я. Щоденне прибирання квартири і будь-яких приміщень - трудомісткий процес, що займає не одну годину Вашого часу.
Одним з видів спеціалізації нашої клінінгової компанії є щоденне прибирання квартири, окремих домоволодінь, офісів, магазинів, а також інших приміщень різної площі в Києві і передмісті.

Щоденне прибирання квартир в Києві

Щоденне комплексне прибирання приміщень вимагає не тільки професіоналізму, досвіду і педантичності, але і наявності професійного клінінгового обладнання та інвентарю. Так само, при наданні послуг, наша компанія використовує тільки екологічні миючі засоби, які будуть абсолютно нешкідливі для Вас і дітей.

З чого ж складається регулярне прибирання квартири?

Якщо Вас цікавлять послуги з комплексного щоденного, або щотижневого прибирання - просто зателефонуйте за вказаними номерами на сайті, і наш менеджер все детально пояснить. З огляду на багаторічний досвід роботи, фахівці нашої компанії розробили оптимальний перелік послуг регулярного прибирання для квартири. Вони відрізняються в залежності від призначення приміщення.
Для кімнат і спалень пропонуємо наступний перелік:

 1. сухе і вологе очищення від пилу стель, стін, люстр і меблів;
 2. полірування меблів, дзеркал, стекол, статі;
 3. чистка килимів, підлогових покриттів;
 4. розкладка дрібних речей по місцях;
 5. прибирання підвіконь, батарей або радіаторів;
 6. догляд за рослинами;
 7. очищення від забруднень, пилу предметів інтер'єру;
 8. догляд за побутовою технікою.

Для кухні перелік робіт виглядає так:

 • очищення від пилу всіх поверхонь, в тому числі стін і стелі, а також лампочок;
 • очищення поверхні з кахлю, мийка робочої поверхні;
 • дезинфікування мийки;
 • полірування меблів, кранів;
 • миття побутової техніки;
 • вологе очищення статі.

Для ванної кімнати та туалету:

 • очищення від пилу стелі;
 • вологе протирання кахлю, побутової техніки;
 • дезінфекція ванною, раковини, душової кабіни, унітазу;
 • полірування кранів;
 • миття підлоги.

Залежно від квадратури Вашого приміщення, ми допоможемо підібрати оптимальну кількість виходів нашого співробітника. Можлива щотижневе прибирання квартири, або ж прибирання квартири раз на тиждень - так і по будь-якій іншій графіком. Також, наша компанія може надати щоденне прибирання території. Телефонуйте за вказаними номерами, і ми надамо детальну консультацію і відповімо на всі питання.

Мінімальне замовлення: 1200 гривень (в місяць, залежить від кількості прибирань)

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...