Регулярне прибирання в офісі

Наших клієнтів часто цікавить така послуга, як  щоденне прибирання офісів в Києві . В першу чергу, офіс - обличчя компанії і про це знає будь-який керівник, що поважає своїх клієнтів і підлеглих. Саме тому комплексне щоденне прибирання необхідне кожному офісу і компанії.
Типова проблема будь-якого власника офісу, орендаря офісу в бізнес центрі - надання неякісних послуг штатної співробітницею, яку надає орендодавець. Більшість БЦ надають за договором штатну прибиральницю всім компанією, в результаті, одна бабуся намагається хоч якось підтримувати чистоту в десятках кабінетів. Договірні умови виконуються, а в офісі повні сміттєві баки, брудну підлогу, пилові підвіконня, а в санвузлах відсутні гігієнічні прилади. Знайома ситуація?

Щоденне прибирання офісів - чи потрібно?

Безумовно так! Ви самі знаєте скільки алергенних реакцій може призводити через утворення пилу, або як пропадає настрій співробітників в компанії, що працюють в бардаку. І ми говоримо не про творчий безлад на столі, а про бруд, пил, сміття. Або це сподобається клієнтові, який зробить несподіваний візит до Вас? Чистий офіс піднімає не тільки бажання працювати, а й авторитет компанії в очах клієнтів і інших відвідувачів.
Щоденне прибирання офісів і приміщень в Києві від нашої компанії - це:

 • Чисті вікна і підвіконня;
 • Відсутність пилу на меблях і дерев'яних поверхнях;
 • Чисті підлоги і плінтуса;
 • Постійна наявність витратних матеріалів;
 • максимальну швидкість дій;
 • якість, надійність, стабільність і гарантію роботи;
 • роботу по індивідуальній карті кожного клієнта;
 • цілісність предметів, які вимагають особливого догляду;
 • збереження цінних речей і відшкодування збитку, в разі нанесення шкоди;
 • відповідальність і чесність персоналу;
 • слідування вашим побажанням, приписами.

Замовляючи у нас постійне прибирання офісів, Ви отримаєте фахівців, постійну наявність витратних матеріалів, цілодобову підтримку закріпленого до об'єкта менеджера, щоденний контроль. Ми працюємо з будь-яким графіком, ранкове прибирання офісів, вечірня прибирання офісів, прибирання 2 рази на тиждень в офісі в Києві, або навіть цілодобова підтримка - все, як Ви побажаєте.

Компанії повинні знімати з себе ці обов'язки і головний біль, Ви повинні займатися розвитком бізнесу, а не підбором прибиральниці, інвентарю та хімії. Або ж, якщо Ви хочете максимально заощадити, то можна скористатися послугами прибиральниці 65-ти років, що негативно позначиться на процесі підтримки чистоти в офісі.

Працюючи з нами, Ви позбавите себе від зайвих турбот, ми самі підбираємо і ставимо персонал на об'єкт, самі надаємо все необхідне обладнання, інвентар, хімію, самі стежимо за видатковими матеріалами, оформлення співробітників лежить на нас. Наші співробітники працюють за суворим договором конфіденційності, і все, почуте, у Вашому офісі там і залишиться.

Як відбувається процес

Ви телефонуєте в нашу компанію, і надаєте свої вимоги, наприклад, Вас цікавить тільки вечірня прибирання офісу, або прибирання офісу 1 раз в тиждень. Виходячи з Ваших вимог, менеджер пропонує оптимальні варіанти. Якщо до цього Ви не користувалися клінінговими послугами, Ви можете озвучити квадратуру, кількість персоналу, що працює в офісі - виходячи з цих даних ми порадимо, скільки чоловік необхідно для обслуговування офісу і оптимальний графік (прибирання офісу ввечері або вранці в Києві).
Після узгодження всіх нюансів, на протязі 2-х робочих днів (або на вимогу) ми надаємо персонал і весь необхідні інвентар для підтримки чистоти в офісі. Компанія Смарагд-Клінінг гнучка і лояльна до своїх клієнтів, ми підлаштуємося під будь-які вимоги, не важливо - потрібна Вам прибирання офісу в вечірній час в Києві, або цілодобова підтримка торгового центру - впораємося з будь-яким завданням.

Прибирання офісів - ціна? Ціна на клінінгові послуги формується індивідуально. Від чого залежить вартість прибирання офісів:

 • Кількість персоналу;
 • Час роботи;
 • Кількість виходів (днів в тиждень);
 • Необхідний інвентар, хімія, обладнання;
 • Витратні матеріали (туалетний папір, сміттєві мішки, рідке мило і т.д.);

Телефонуйте прямо зараз і ми обов'язково домовимося!

Мінімальне замовлення: 1200 гривень

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (8 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...