Генеральне прибирання квартири

Відрізняється генеральне прибирання квартири, ціна якої досить доступна, величезним вкладенням часу і сил. Але впадати у відчай і опускати руки завчасно не потрібно. Ми виконуємо генеральне прибирання квартир Києва на вигідних для клієнтів умовах. Ми виконаємо свою роботу максимально швидко і якісно, ​​дотримуючись усіх встановлених правил і вимоги! Входить в генеральне прибирання будинку чищення килимів, миття вікон, хімчистка меблів і так далі.

Особливості генерального прибирання від клінінгової компанії

Генеральне прибирання проводиться найчастіше після ремонту, переїзду в нове приміщення, перед святами в Києві і області міста Київ. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр послуг:

  • генеральне прибирання квартири має на увазі під собою очищення стін, стель і плінтусів, з урахуванням особливостей матеріалів;
  • миття вікон і підвіконь, видалення пилу з батарей опалення і карнизів;
  • прибирання пилу, що скупчилася на полотні дверей, поверхні предметів меблів і техніки, лампах і торшери;
  • можлива хімчистка м'яких меблів, килимів та інших м'яких предметів в приміщенні;
  • миття підлоги і полірування поверхонь;
  • чистка туалету, де все дезінфікується і ретельно обробляється спеціальними засобами.

Допоможе генеральне прибирання квартири в тому випадку, якщо в будинку погром, а вам потрібно терміново виїхати. Проводиться клінінг квартири без вашої присутності, але в такому випадку варто робити вибір на користь перевірених та відомих компаній. Коли прибирання квартири буде завершена, ви просто приїдете і приймете у фахівців роботу.

Ми знаємо, як правильно прибирати в приміщеннях різного призначення. Якщо вас цікавить генеральне прибирання кухні, то в процесі роботи наші фахівці будуть користуватися безпечними миючими засобами. Це ж правило відноситься до дитячих кімнатах, вітальнях і іншим приміщенням у вашому домі.

Генеральне прибирання квартир, офісів, житлових і виробничих приміщень

Насправді, генеральне прибирання Київ, охоплює різні види робіт, тому цей процес складний. Щоб прибирання, вартість якої відповідає заявленій якості, пройшла ефективно і швидко, наші професіонали виїжджають на об'єкт з усім необхідним інвентарем. Ми користуємося спеціальними миючими та миючими засобами, проводиться вологе прибирання квартири тільки гіпоалергенними засобами, які не пропонують небезпеки для мешканців будинку.

Вартість генерального прибирання в нашій компанії

Однокімнатна або 3-кімнатна квартира - неважливо, прибирання буде виконано бездоганно. Хоча у цьому немає прямої необхідності – Ви можете власноруч контролювати процес прибирання. Клінінгові послуги прибирання квартир можуть проводитися без вашої присутності, адже професіонали в ідеалі володіють особливостями прибирання. Не забудьте прибути на об'єкт в вказане заздалегідь час, щоб прийняти роботу. Наше агентство з прибирання квартир наймає на роботу тільки досвідчених і чесних професіоналів, тому ви можете без побоювання залишити їх одних в будинку.

Вартість збирання квартири розраховується індивідуально для кожного клієнта. Обійдеться клінінг прибирання квартир не надто дорого, а остаточна ціна залежить від обсягів виконуваних робіт і від наявності додаткових побажань. Наприклад, швидка прибирання квартири обійдеться вам трохи дешевше в тому випадку, якщо не потрібно мити вікна або чистити килими.

Якщо вам потрібно прибирання квартири, а сил на це зовсім немає, то зверніться за допомогою в нашу компанію. Ми гарантуємо вам, що професійна генеральне прибирання Київ зробить ваш будинок чистим і свіжим. Замовити послуги з прибирання квартири можна, набравши наш номер або ж заповнивши анкету в режимі он-лайн на нашому сайті!

Мінімальне замовлення: 1800 гривень

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (8 оценок, среднее: 4,38 из 5)
Loading...