Миття фасадів будівель

Компанія Izumrud-Клінінг завжди береться за справу професійно і відповідально. Щоб помити фасад будівлі, наші фахівці використовують сучасне професійне обладнання та імпортну хімію, які допомагають швидко і якісно досягти бажаних результатів і добитися максимальної чистоти. Миття фасадів будівель в Києві здійснюється декількома способами:

  • Очищення фасаду за допомогою шубки, стяжки, скребки - мийка вітрин в Києві в невеликій кількості може здійснюватися інструментами, переліченими вище. Дане обладнання дозволяє ідеально видалити забруднення, не залишаючи розлучень і пошкоджень. Щорічне миття фасадів і правильний догляд - допоможуть значно продовжити термін експлуатації всього будинку.
  • Миття фасадів будівель за допомогою АВД (апарат високого тиску). Компанія Izumrud-Cleaning використовує технологічне обладнання для отримання високої якості на будь-яких поверхнях. АВД використовується для мийки цегляних або облицьованих каменем поверхонь. Наші професійні альпіністи встановлюють апарат і миють будівлю за допомогою подовжених шлангів.
  • Миття вікон і вітрин із застосуванням автовишки. Якщо висота будівлі не дозволяє очистити поверхню з землі, а покрівлю будівлі не дозволяє застосувати сили альпініста - на допомогу приходить автовишка. З її допомогою наші клінери доберуться до самих важкодоступних місць на висоті - до 35 метрів.
  • Очищення фасаду з будь-якого облицювальний матеріал з гарантією якості. Очищення фасадів від грибків, цвілі, патьоків іржі і фарби а також видалення графіті і слідів вицвітання дозволить освіжити вигляд будь-якої будівлі.

Миття фасадів Києва-стандартна задача для нашої компанії, ми впораємося з будь-якими забрудненнями на будь-якій висоті. Пам'ятайте, що чисті красиві фасади - привертають увагу, створюють зовнішній вигляд не тільки вулиці, але і всього міста. Телефонуйте за вказаними на сайті номерами, або заповніть онлайн заявку нижче, і наші менеджери дадуть Вам детальну консультацію. Миття фасадів зазвичай проводиться при плюсових температурах, хоча при необхідності, може виконуватися при температурі до -10 спеціальними спиртовмісними засобами.

Мінімальне замовлення: 5000 гривень

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (15 оценок, среднее: 4,87 из 5)
Loading...