Про компанію

Послуги професійного прибирання від Izumrud-Клінінг

Уже понад 4-х роки надання клінінгових послуг від нашої компанії економить сили і час наших клієнтів. За цей період ми виконали більше 3000 об'єктів , серед яких - квартири, заміські будинки, магазини, торгові центри, офіси та інші приміщення. Кожен третій клієнт замовляє повторно послуги професійного прибирання в нашій компанії. А все тому, що орієнтир нашої компанії - довгострокове співробітництво з кожним клієнтом, а не миттєва вигода.

Замовляючи послуги з прибирання в IZUMRUD-CLEANING Ви можете бути впевнені в якості послуг, що надаються. Ми гарантуємо якість не тільки на словах, а й у договорі - наші фахівці не виїдуть з приміщення, поки Ви не залишитеся задоволені. Послуги клінінгу в Києві надає досить велика кількість компаній і вибрати з цього списку відповідальних фахівців не так просто. Але ми можемо впевнено заявити, що є єдиною компанією, яка розвиває власну школу з навчання персоналу всередині компанії. Перед тим, як надавати клінінг послуги та прибирання будь-якого типу - наш персонал проходить навчання, підготовку, практику. Часто наші клієнти заявляли: «Страшно замовляти надання послуг з прибирання через сумного досвіду»- ми знаємо, бувають ситуації, коли недосвідчені клінери можуть пошкодити поверхні меблів, фасаду кухні, холодильника, плити, вікон і т.д. Саме тому і проводимо сувору атестацію персоналу перед запуском на об'єкт.

Клінінгові послуги (прибирання) - на що звернути увагу при виборі компанії?

Замовляючи послуги клінінгової компанії зверніть увагу на такі речі:

  • Кількість фахівців на об'єкті;
  • Досвід роботи компанії і штатних клинеров;
  • Інвентар, техніка і хімія, які використовуються компанією;
  • Гарантії якості та гарантія відповідальності за псування майна;

Чому саме ми повинні надати Вам клінінгові послуги в Києві?

Наша мета - полегшення і спрощення життя домогосподаркам і підприємствам, які потребують прибирання. Тому ми завжди готові йти на поступки і шукати компроміс. Ми впораємося із завданнями, в яких Вам відмовлять інші компанії, саме це і є нашим основним перевагою. Крім цього ми:

  • Беремо відповідальність на себе;
  • Працюємо офіційно, за договором;
  • Вирішимо будь-яке завдання в поставлені терміни;
  • Надаємо гнучку систему знижок постійним клієнтам;

Говорити можна багато, але краще побачити все самому, скориставшись нашими послугами.

Послуги і тарифи клінінгових компаній в Україні

Крім усього перерахованого вище, ми лояльні до цін і готові увійти в Ваше становище. Ціни на клінінгові послуги в нашій компанії формуються строго індивідуально до кожного об'єкту, в залежності від рівня забрудненості, терміновості, колічесвто персоналу, хімії та інвентарю, які працюють в приміщенні. Дізнаючись вартість послуг клінінгових компаній, зверніть увагу при дзвінку на остаточну вартість об'єкта. Багато компаній називають по телефону одну ціну, а приїхавши до Вас - зовсім іншу, в два рази вище озвученої. Ми завжди говоримо максимальну розбіг вже по телефону і Ви знаєте повну вартість об'єкта з усіма нюансами, тому що у нас вже все включено.

Звертайтеся за номерами, вказаними на сайті, і переконайтеся самі!

Прості кроки для замовлення прибирання:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Loading...