Прибирання квартир

Професійне прибирання квартири Києва одна з найбільш затребуваних послуг в нашому списку. Досить часто клієнти замовляють клінінг квартир через неможливість виконати його самостійно, причин може бути багато: втома, брак часу, і звичайно ж - небажання робити це самостійно. Для того, щоб прибирання квартир була проведена якісно і швидко, існуємо ми - клінінгова компанія IZUMRUD-CLEANING.


З кожним клієнтом ми підписуємо договір, в якому зазначено перелік робіт до виконання. Ви можете бути абсолютно спокійними та впевненими, що прибирання або хімчистка будуть виконані якісно і в повній мірі.

Ніяких прихованих платежів за "додаткові послуги" - підсумкова сума вказується при підписанні договору до виконання робіт, і ні в якому разі не може змінюється в процесі, або в результаті.

Орієнтовну вартість прибирання вашої квартири і кількість персоналу, який буде задіяно, Ви можете дізнатися по калькулятору нижче, попередньо обравши необхідний вид прибирання, або проконсультувавшись з нашим менеджером.


Генеральне прибирання

 • Прибирається абсолютно все, включаючи вікна + хімчистка
 • Інвентар, хімія і обладнання - привозимо з собою
 • Виїзд менеджера для точної оцінки - безкоштовно
 • Вартість м2 - від 55 грн, мінімальне замовлення- 2500 гривень

Вартість (орієнтовно): 6000
Буде задіяно (чол.): 3

Прибирання після ремонту

 • Прибирається абсолютно все, включаючи вікна - крім шаф з особистими речами
 • Видалення плівок з вікон, слідів скотча, клею, затирання
 • Інвентар, хімія і устаткування - привозимо з собою
 • Виїзд менеджера для точної оцінки - безкоштовно
 • Вартість м2 - від 65 грн, мінімальне замовлення - 2500 гривень

Вартість (орієнтовно): 8000
Буде задіяно (чол.): 4

Поверхневе прибирання

 • не входить миття вікон і внутрішніх поверхонь кухонного обладнання;
 • Абонемент (4 рази в місяць) дозволить заощадити від 40%;
 • Витратні матеріали для прибирання, хімію - привозимо з собою;
 • Обладнання надається за домовленістю;
 • Кількість персоналу оговорюється;
 • Вартість м2 - від 16 грн, мінімальне замовлення - 1899 гривень;

Вартість (орієнтовно): 2759
Абонемент (4 раз / міс): 4868
Економія 6171
Буде задіяно (чол.): 1

Найчастіше наші клієнти звертаються, щоб прибрати квартиру в Києві - при переїзді, на новосілля або при народженні дитини. Ми використовуємо екологічно чисті засоби, професійний інвентар і обладнання. Прибирання квартир проводиться професійно і ретельно.

Часто наші клієнти заплутуються при оформленні замовлення, тому варто пояснити деякі поняття в прибиранні. Прибирання в квартирі ділиться на три типи:

 • Підтримуюча комплексне прибирання квартири - послуга ідеально підійде Ва, якщо Ви постійно в роботі, і не вистачає часу на такі «радості життя», як прибирання. Декілька разів на тиждень на квартиру приходить наш співробітник, який може протерти пил, помити підлогу, помити кухню, відполірувати дерев'яні поверхні, помити вікна і т.д. Тобто - зробить підтримку чистоти в квартирі.
 • Генеральне прибирання квартири - якщо в квартирі давно не проводилося прибирання, або Ви вирішили здати квартиру, або ж навпаки - заїхати на нову квартиру, то потрібно ретельно все помити і продезінфікувати після попередніх мешканців, тим більше, якщо в сім'ї є алергік, або маленька дитина . Або ж, просто вирішили освіжити і зробити чистішою квартиру, але бажання займатися цим немає. Телефонуйте нам, і ми все зробимо, поки Ви будете відпочивати!
 • Прибирання квартир після ремонту - коли Ви тільки приймаєте нову квартиру після будівельників, або після невеликого ремонту, то якісна чистка квартир самостійно - практично неможлива. Сміття, пил, нальоти, цемент і ще багато чого, від чого не позбутися, не маючи досвіду в цьому, професійної хімії та інвентарю. В такому випадку якісна прибирання квартир проводиться тільки професіоналами.

Генеральне прибирання квартири від клінінгової компанії коштує дорого?

Чистота квартири необхідна, а впоратися з прибиранням самостійно не завжди можливо і вже точно не дешевше послуг нашої компанії. Після будівництва або ремонту цей процес може дуже затягнутися. Велика кількість будівельного сміття, стійкі забруднення і необхідність залучення додаткового персоналу і техніки (в будь-якому випадку) - це невелика частина очікуваних проблем. Збирання квартири після ремонту провести без будівельного пилососа і спец хімії неможливо, а витрачатися на її оренду не має сенсу. Наша клінінгова компанія позбутися про все це, і очистити квартиру, проведе хімчистку.

Навіть поверхово оцінивши вартість оренди пилососа, машини для вивозу будівельного сміття і персоналу для навантаження, вартість хім. коштів Ви зрозумієте - дешевше і вже точно швидше буде замовити прибирання квартири дослідної компанії. Прибирати Вашу квартиру буде спеціально підготовлений персонал, який знає як не пошкодити елементи інтер'єру, покриття підлоги і прибрати стійкі забруднення.

Прибирання квартири в Києві (Позняки, Оболонь, Печерськ і будь-які інші райони Києва, а також селища в межах 150 км) перестане бути для Вас головним болем. Ми можемо виконати роботи в будь-який час, в будь-якому районі Києва, термінова прибирання квартир у вихідні або регулярна, прибирання після пожежі - це все посильні завдання для наших професіоналів.

Прибирання квартир Києва та області - розцінки і вартість

Прибирання квартир в Києві - ціни і вартість формуються від типу прибирання, віддаленості квартири або будинку від меж міста, ступеня забрудненості. Якщо Ви вирішили замовити прибирання квартири і цікавить точна вартість - заповніть заявку нижче, або зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті, менеджер проконсультує Вас в телефонному режимі і скаже точну вартість.

Ціна прибирання в Києві також залежить від її розміру:

 • 1-кімнатної квартири;
 • 2-х кімнатної квартири;
 • 3-кімнатної квартири.

Існує система знижок постійним клієнтам і при замовленні послуг на регулярній основі. 5 років досвіду і 1000 задоволених клієнтів -

Мінімальна вартість замовлення: 1200 гривень.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (13 оценок, среднее: 4,69 из 5)
Loading...