Прибирання офісів

Прибирання офісу в Києві

ціна від 25 грн / м²

Очевидно, офіс підприємство - обличчя компанії. В сучасних офісах не тільки ведеться робота фахівців, а й часто проводяться конференції, важливі зустрічі, прийом гостей. Та й співробітникам набагато приємніше працювати в чистоті. Для того, щоб завжди підтримувати свіжість і чистоту потрібне регулярне професійне прибирання офісів.

В кожному офісі є меблі, ковролін або плитка, жалюзі, що вимагає ретельного догляду. Влітку, коли вікна найчастіше відкриті - пил з вулиці потрапляє в приміщення і там осідає, створюючи додатковий дискомфорт співробітникам. Та й виглядає це непрезентабельно, через що деякі керівники залучають до прибирання власних співробітників, для яких прибирання приміщень і офісів не є прямим обов'язком. Досить раз замовити клінінгові послуги - прибирання офісів і Ви побачите різницю.

Послуги з прибирання офісів від клінінгової компанії

Генеральне прибирання офісів - призначена для відновлення чистоти в офісі. Навіть якщо у Вас працює штатна прибиральниця - їй недоступні важко забруднені місця і поверхні. Для видалення плям з паркету, ламінату, плитки - часто потрібний професійний інвентар, як і для інших видів прибирання.

Нам довіряють

Наш клієнт золотий вікнаш клієнт - караваннаш клієнт DHL

Так само, в генеральне прибирання (на вимогу) входить і хімчистка ковроліну. Наші співробітники миють вікна і рами, батареї (радіатори), знепилюють стелі і стіни, чистять санвузли, розетки і вимикачі, миють плінтуса і підлогу - повний комплекс послуг. Після генерального прибирання офісу, він перетвориться і отримає абсолютно новий презентабельний вигляд. Така разова прибирання в офісі виконується за часом залежно від квадратури і ступеня забруднення приміщення.

Наприклад: офіс 500 м2, з миттям вікон і хімчисткою зроблять 8-10 наших співробітників з 9-ї ранку до 20:00 вечора.

Прибирання офісу після ремонту - професійне прибирання офісних приміщень після ремонту повинна здійснюватися тільки клінінгової компанією. Часто керівники вдаються до збирання за допомогою сил будівельників або штатної прибиральниці. Клінінгова прибирання офісу після ремонту є найскладнішою в своєму роді, тому що після будівельних робіт з'являється багато бруду і сміття після будівельників, а також осаджується величезний шар пилу на стінах і стелях, і тут впоратися своїми силами, точно не вийде.

По времени проходит значительно дольше, чем генеральная уборка. К примеру: офис 500 м2, с мойкой окон сделают 8 два наших специалиста за 1-2 дня (8 специалистов первый день + 4-5 на второй день). Если же Вам нужна уборка в офисе срочно, мы сможем помочь Вам справиться с любой задачей в кратчайшие сроки. Нужно убрать 1000 м2 после ремонта только в ночное время? Без проблем – Изумруд Клининг сможет Вам помочь!

Ежедневная (постоянная) уборка офисов Киева – это профессиональная уборка на постоянной основе, в назначенное Вами время. Для небольших предприятий достаточно предоставления одного человека на пару часов в день (или только несколько дней в неделю), чтобы офис сверкал.

Для больших компаний (от 1000 м2) может понадобиться 5 сотрудников на ежедневной основе, в зависимости от проходимости офиса, и количества персонала.

Производя клининг офисов мы предоставляем собственный инвентарь, оборудование, химию и (по требованию) расходные материалы для сотрудников (мусорные пакеты, жидкое мыло, диспенсеры, салфетки и т.д.).  Уборка помещений офисов от компании IZUMRUD-CLEANING – это возможность получить клининговые услуги в любое время и в любом объеме, если Вам нужно производить уборку только в ночное время, или только утром, до 8-ми утра – мы сможем Вам помочь и избавить от лишних забот.

Процес збирання в офісі Києва

Профессиональная уборка офисов и офисных помещений

Для наших специалистов не существует сложных задач, уборка квартир и офисов любой степени загрязнения – привычная практика для нас. Многолетний опыт в сфере клининга, профессиональный инвентарь и оборудование, импортная химия — позволяют провести уборка помещений офисов оперативно и качество. Дня наших специалистов не вызывает сложности любая уборка офиса Киев (цены уточнять у менеджера).  Можете быть уверены, после нашего визита – в офисе будет приятно работать и уютно находиться.

Сколько стоит уборка офиса?

Вартість визначається в залежності від складності робіт, термінів, в які потрібно вкластися, ступеня забруднення. Наша клінінгова компанія (прибирання офісів) з повагою ставитися до своїх клієнтів, тому ми називаємо точні ціни після перегляду, або попереднього спілкування, а не публікуємо на сайті міфічні цінники, які збільшуються в процесі збирання.

Якщо Вам потрібні якісні послуги з прибирання офісі - залиште заявку нижче, або зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Протягом п'яти хвилин наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (21 оценок, среднее: 4,95 из 5)
Loading...