Прибирання після пожежі

Навіть невелика пожежа може довести приміщення до стану, непридатного для проживання. Однак завдяки послугам нашої компанії, яка займається професійним клінінгом, наші фахівці усунуть будь-які наслідки від того, що сталося . Прибирання приміщень після пожежі під нашим керівництвом виконується на високому рівні із застосуванням передових технологій.

Процес прибирання квартир, офісів та інших приміщень після пожежі досить трудомісткий. У ньому потрібно дотримуватися суворої послідовності і задіяти спеціалізоване обладнання та миючі засоби, які неможливо знайти в звичайних магазинах.

Прибирання після пожежі від клінінгової компанії Izumrud

Очевидно, що прибирання квартири після пожежі значно відрізняється від звичайних процедур по наведенню чистоти:

 • на всіх поверхнях залишається кіптява і сажа;
 • панує шкідливий для людського здоров'я запах гару;
 • залишаються розплавлені сліди від техніки і меблів.

Всі ці види забруднення сильно вбираються в поверхні і можуть представляти приховану загрозу. Їх складно видалити простими методами, тому відмити після пожежі все наслідки практично неможливо без професійного втручання.

Прибирання приміщень після пожежі

Послідовність прибирання приміщень після пожежі виглядає наступним чином:

 1. Насамперед приміщення звільняється від сміття і речей, які не підлягають відновленню;
 2. Очистіть всіх поверхонь від кіптяви. Це один з основних етапів, від якого залежить екологія приміщення після виконання прибирання;
 3. Обробка приміщення спеціальними реагентами і ліквідація запаху гару;
 4. Очищення речей, що зберегли цілісність після пожежі;
 5. Просушування приміщення, якщо основним ресурсом боротьби з вогнем виступала вода;
 6. Хімчистка після пожежі одягу, килимових покриттів і текстилю;
 7. На заключному етапі використовується озон, як потужний засіб для очищення наслідків впливу вогню.прибирання після пожежі

Прибирання після пожежі від клінінгової служби

В роботі використовується тільки високотехнологічне обладнання, яке виконує очистку за допомогою використання реагентів. З його допомогою прибирання квартири після пожежі в Києві можлива не тільки всередині приміщення. Його також задіють для очищення фасадів, при цьому не завдається шкода навколишньому середовищу. При необхідності нашими співробітниками застосовуються:

 • миючі пилососи;
 • професійні машини для прибирання;
 • промислові вентилятори;
 • скребки;
 • озонатори.

В якості миючих засобів використовується продукція від відомих світових виробників, яка має високу ефективність і повністю безпечна для здоров'я людини.

У сферу наших послуг входить також прибирання приміщень, квартир після смерті. Часто буває так, що пожежа закінчується з трагічними наслідками і доводиться проводити прибирання від людських останків. Щоб впоратися з цим завданням, нами проводиться повна дезінфекція, що дозволяє видалити навіть найдрібніші забруднення.

Наші методи роботи дають можливість не просто ліквідувати всі наслідки пожежі, але також відновити велику кількість цінних речей, які на перший погляд вважаються втраченими назавжди. Наші фахівці прекрасно впораються із завданнями будь-якої складності і повернуть приміщенню його колишню чистоту і естетичний зовнішній вигляд.

Мінімальне замовлення: 6000 гривень

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...