Прибирання та вивезення снігу

Ще за часів Радянського Союзу виник жарт про те, що зима для комунальних служб завжди настає несподівано, продовжує бути актуальним досі. Інакше чому прибирання снігу щороку стає проблемою для власників комерційних і промислових підприємств?
Добре, якщо прибирання снігу (Київ) буде полягати в очищенні п'ятачка перед магазином від снігу і криги. У цьому випадку це стане приємним способом розім'яти затерплі м'язи на легкому морозце. А якщо мова йде про декілька сотках асфальтованого паркінгу або про території промислового підприємства? Тоді з цим завданням може впоратися тільки спеціалізована техніка.

Механізоване прибирання снігу

Що включає в себе механізована чистка снігу?

  1. Збір снігу спеціалізованої снігоприбиральної техніки. Залежно від розмірів і конфігурації території можуть бути використана або важка механізація, встановлена ​​на власні шасі або змонтована на трактор, або ручні снігоприбиральні пристрою.
  2. Збір і вивіз снігу. Знову ж таки, все буде залежати від конкретних обставин. Якщо чистка снігу (Київ) проводиться спеціалізованою технікою, то прибраний сніг відразу перекидається в кузов вантажівки. Якщо сніг прибирається ручними механічними пристроями, тоді він збирається в великі купи, які потім ковшових навантажувачів перевантажуються в вантажівки.
  3. Очищення снігу, видалення утворилася криги та обробка асфальту протиожеледними реагентами. Очищення доріг від снігу завжди супроводжується подальшою обробкою реагентами, щоб на асфальті не утворилася тонка крижана кірка.

Крім вище описаних послуг ви можете замовити і ряд додаткових:

  1. Регулярне підмітання територій. Дана послуга буде актуальною для власників готелів чи ресторанів, що мають власні паркінги. Ця послуга дозволить легко і просто підтримувати акуратний зовнішній вигляд асфальтованих майданчиків, а також не дозволить утворитися сніжному насту на тротуарах, в'їзних пандусах і під'їздах.
  2. Скол утворилася криги, збір і вивезення снігу (Київ) і колотого льоду.
  3. Очищення дахів від снігу і видалення утворилися бурульок. Прибирання снігу з дахів дозволить вам уникнути великих і дуже великих неприємностей. Травма випадкового перехожого від впала бурульки і пошкодження покрівлі - від усього цього захистить своєчасне прибирання покрівлі від снігу.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...