Миття вікон на висоті

Миття вікон на висоті

Промисловий альпінізм і, зокрема, миття вікон на висоті - одна з основних послуг компанії Izumrud-cleaning. Багатолітній досвід організації та виконання таких робіт гарантують якісне виконання, оптимальну швидкість та вартість.

Клінінгова компанія Izumrud Cleaning надає повний спектр послуг з прибирання приміщень, а також безпечно і якісно здійснює миття вікон альпіністами. Наші професіонали готові впоратися з будь-якими труднощами, підкорити будь-які висоти.

Часто, в сучасних висотках немає доступу для двосторонньої мийки вікон усередині приміщення, а автовишки та драбини не зможуть допомогти на висоті вище 30-ти метрів. У таких випадках можлива тільки миття вікон і фасадів на висоті альпіністами


Порядок проведення робіт і ціни

Для оцінки складності тривалості і вартості робіт необхідна наступна інформація:

 1. Точна адреса і розташування об'єкта (помити південну сторону наприклад);
 2. Поверховість будівлі і які поверхи потрібно очистити;
 3. Площа для миття або кількість вікон;
 4. Тип скління об'єкта - суцільне або ж вікна, вітрина;
 5. Вид прибирання - після будівництва або ж сезонне. Також бажано мати кілька фото для швидкої візуальної оцінки ступеня забруднення.

Також можливий виїзд на об'єкт для оцінки вартості роботи. Залежно від зазначених вище параметрів вартість миття вікон може варіюватися від 10 до 50 гривень за метр. Мінімальне замовлення 2500 гривень.

Організація даного виду робіт проводиться під чітким керівництвом головного менеджера, при професійному оснащенні кожного альпініста. Оскільки роботи ведуться на висоті, то це є досить небезпечним заняттям, тому не варто займатися цим самостійно. Замовляючи миття вікон зовні у нашій компанії, ви зможете особисто переконатися в ряді незаперечних переваг:

 • Робота за договором та усі види оплат;
 • швидка підготовка до робіт на висоті;
 • оперативне виконання будь-якого обсягу;
 • якісне миття у всіх, навіть важкодоступних місцях;
 • використання спеціальних миючих засобів, обладнання;
 • прийнятні ціни за надані послуги;
 • виконання даного роду завдань в будь-який час року.

Приведіть у порядок вікна своїх офісів, замовляючи послуги в компанії Izumrud Cleaning.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (6 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...